LIETOŠANAS NOTEIKUMIPASŪTĪŠANAS PROCESS UN PIEGĀDE
Kad esat izvēlējies atbilstošos produktus un vēlaties pabeigt pasūtījumu, iesniedziet savu pasūtījumu, noklikšķinot uz "apstiprinu pasūtījumu", lūdzu, pārliecinieties, vai norādītā informācija ir pareiza. Tiklīdz pasūtījums ir iesniegts, mēs strādājam pie pasūtījuma un izmaiņas veikt nebūs iespējams.
IZMAIŅAS PASŪTĪJUMĀ VAI ATCELŠANA
Kad pasūtījums ir iesniegts un maksājums ir apstiprināts mums vairs nav pienākums mainīt vai atcelt Jūsu pasūtījumu. Ja jūs vēl vēlaties atcelt vai mainīt pasūtījumu, ir iespējams sazināties ar administratoru, zvanot uz numuru 26770920, lai uzzinātu, vai ir iespējams mainīt pasūtījumu. Negarantējam, ka varēsim veikt nepieciešamās izmaiņas.
MAKSĀJUMU METODES APSTIPRINĀŠANA
Maksājumus varat veikt mājas lapā ar bankas karti. Tāpat varat norēķināties saņemot preci skaidrā naudā. Apmaksai ar bankas pārskaitījumu, lūgums sazināties savlaicīgi.
PREČU ATGRIEŠANA
Ja neesat apmierināts ar Jums piegādāto preču kvalitāti, Jūs varat tās nodot kurjeram piegādes brīdī.

Ja Jūs pamanāt neatbilstību vai problēmas ar produktu kvalitāti, kad kurjers jau ir aizgājis, lūdzu, informējiet par to 24 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, rakstot e-pastu uz pasutijumi.dl@gmail.com

Naudu par atgrieztajiem produktiem tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, no kura tika veikts pasūtījums 5 (piecu) darba dienu laikā pēc produkta atgriešanas datuma.
PASŪTĪJUMA PIEGĀDE
Pasūtījuma piegādi apņemamies veikt līdz 2:00h laikā, tomēr parasti piegāde tiek veikta līdz 1,5h laikā.
KLIENTU ATBALSTS
Klientu apkalpošana mums ir ļoti svarīga. Mūsu klientu apkalpošanas komanda, cik vien iespējams, cenšas āt palīdzēt atrisināt jebkuras problēmas, kas var rasties ar jūsu pasūtījumu. Jums iespējams sazināties ar administratoru, sūtot epastu uz pasutijumi.dl@gmail.com vai zvanot uz mūsu tālruņa numuru 26770920.
SŪDZĪBAS UN ATSAUKSMES
Ja jūtat, ka produkta vai pakalpojuma kvalitāte neatbilst jūsu standarta prasībām, lūgums sūtīt atsauksmi uz mūsu epastu pasutijumi.dl@gmail.com. Labu vai sliktu atsauksmju pārskatīšana ir svarīga mūsu kvalitātes kontroles sastāvdaļa.
PASŪTĪJUMU SAGLABĀŠANA
Pasūtījums tiks saglabāts www.daudzlasa.lv apkalpojošajā serverī. Ja vēlaties, lai pasūtījums tiktu nosūtīts uz e-pastu, lūdzu, sazinieties ar mums, norādot pasūtījuma detaļus un pasūtīšanas datumu.
PERSONAS DATI
Apzinamies savu atbildību datu vākšanā un apstrādē. Lai uzzinātu vairāk par to, kā Jūsu personīgā informācija tiek glabāta, iepazīstieties ar mūsu Privātuma politiku.